درباره ما

هسته‌ی اولیه و هیات موسسِ موسسه حقوقی رهپویان آتی‌نگر را جمعی از وکلای باسابقه‌ی دادگستری شکل داده‌اند. موسسه‌ی حقوقی رهپویان آتی‌نگر، درواقع، یکی از دو زیرمجموعه‌ی هلدینگ بزرگ «رهپویان مهاجر آتی‌نگر» است که با شماره ثبت 45574 در اداره ثبت‌ شرکت‌ها و شماره ثبت 9801 در کانون وکلای دادگستری استان فارس به ثبت رسیده است. مدیر عامل رهپویان آتی‌نگر، جناب آقای دکتر غلامرضا سلطانفر، وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه است که بیش از 15 سال سابقه‌ی وکالت و تدریس در دانشگاه را دارد.

ایده‌ی اولیه‌ی شکل‌گیری این شبکه‌ی حقوقی از آن‌جا شکل گرفت که بر حسب سال‌ها تجربه‌‌ی وکالت، و سال‌ها رفت و آمد در دادگاه‌های مختلف کشور و مواجهه با هزاران پرونده‌ی حقوقی و کیفری، با تمام وجود دیده‌ایم و حس کرده‌ایم که خلاء فراوانی در زمینه‌ی خدمات حقوقی وجود دارد. این خلاء از یک سو ناشی از دانش پایینِ عموم مردم از امور حقوقی است و از سوی دیگر، آشفتگی در رسیدگی به پرونده‌های مطروحه. همه‌ی این‌ها را باید در کنار این واقعیت گذاشت که به هر حال، قشر وسیع و جمع کثیری از مردم، توان و بضاعت استخدام وکیلی باتجربه و معتمد را برای پیگیری امور مختلف قضایی خود ندارند. جمیع این رنج‌ها و دغدغه‌ها ما را بر آن داشت با تشکیل تیمی منسجم متشکل از متخصصین حوزه‌های مختلف (از وکلا و متخصصین علم حقوق گرفته تا متخصصین آی‌تی و شبکه‌های کامپیوتری و اینترنتی)، دست‌اندرکارِ ایجاد شبکه‌ای فراگیر شویم که هدفش در درجه‌ی اول (و در حد بضاعت ناچیزمان) بالاتر بردن درک عمومی از مسایل حقوقی باشد و در درجه‌ی بعد، ایجاد شبکه‌ای (واقعی و فیزیکی) از وکلای دادگستری سراسر کشور باشد. این شبکه‌ی وکلا، براساس همان دغدغه‌ها و رنج‌هایی که برشمردیم، برای عضویت در این تیم عظیم، از فیلترهای متعددی گذرانده می‌شوند تا مطمئن شویم ضمن حفظ و ارتقاء اعتبار برند و موسسه‌ی خود، همه‌ی وکلای همکارمان در بالاترین سطح از دانش تخصصی هستند، سابقه و تجربه‌ی درخشانی داشته و دارند، صرفاً در پی اخذ حق‌الوکاله‌های کلان نیستند، و اخلاقاً خود را متعهد به کاهش آلام و مشکلات موکلان‌شان می‌دانند.

حالا مفتخریم رهپویان آتی‌نگر:

  • شبکه‌ای دارد منسجم و برخوردار از بهترین وکلای دادگستری در سراسر کشور،
  • رویکردی دارد خدمات‌محور و مشتری‌مدار، به این معنی که موکل، اصلی‌ترین رکن این شبکه است؛ و وکیل، در خدمت موکل و رفع دغدغه‌های موکل،
  • خدماتی دارد فراگیر، جهت ارائه‌ی انواع مشاوره‌ها (به صورت تلفنی، اینترنتی یا حضوری) و تقبل و رسیدگی به انواع پرونده‌های حقوقی و کیفری،
  • دغدغه‌اش صرفاً کسب درآمد نیست، بلکه دغدغه‌ی اصلی و اولیه، همراهی با موکلین از آغازین مراحل نیاز به خدمات حقوقی تا فرجام راه و حصول نتیجه‌ی مطلوب از دادگاه‌هاست.
  • بستری ایجاد کرده است برای آموزش و ارتقای دانش حقوقی در دو سطح: دانش تخصصیِ دانشجویان و محققان علم حقوق و (2) دانش پایه و اساسیِ عموم مردم جهت آشناییِ بهتر با فرایندها، مفاهیم و روال‌های حقوقی. نمودهایِ این آموزش‌محوری را می‌توان در فایل‌های فراوان متنی، صوتی و ویدئویی (که با بهره‌گیری از متخصصین حوزه‌های تکنولوژی تهیه و بر بستر وب‌سایت و سایر فضاهای مجازی‌مان در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد) مشاهده کرد.

صدالبته امید اول و آخرمان این است که هیچ‌گاه هیچ‌کس مشکلی از آن دست پیدا نکند که نیازش به راهروهای دادگستری و مراجع قضایی بیفتد، اما زندگی مدرن و امروزی، ایجاد اختلافات را اجتناب‌ناپذیر کرده. امیدواریم بتوانیم در همین اجتناب‌ناپذیری‌ها همراه‌تان باشیم و یاری‌تان کنیم.

زیرمجموعه‌ی دیگر هلدینگ رهپویان، موسسه حقوقی مهاجرتی رهپویان مهاجر است که سال‌هاست با ارائه‌ی خدمات مهاجرتی به متقاضیان، کارنامه‌ی بسیار درخشانی در حوزه‌ی مهاجرت دارد.

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی آنلاین شماره 1
در دسترس
WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی آنلاین شماره 2
در دسترس