اعلام جزئیات و زمان جدید برگزاری مصاحبه دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد

0

اعلام جزئیات و زمان جدید برگزاری مصاحبه دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد

پس از تعویق و لغو برنامه قبلی اعلام شده برای برگزاری مصاحبه دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی این دانشگاه با صدور اطلاعیه هایی جزئیات و زمان جدید برگزاری مصاحبه دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد را اعلام کرد.

در اطلاعیه جدید زمان برگزاری مصاحبه ها از شنبه ۱۹ تا چهارشنبه ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ تعیین شده است، بر اساس آن چه در این اطلاعیه آمده است ظاهرا در شیوه جدید داوطلبان از مکان خودشان و بدون نیاز به حضور در واحدهای دانشگاهی در مصاحبه شرکت خواهند کرد.

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان دوره دکتری تخصصی سال ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی که به مرحله مصاحبه علمی راه یافته اند می رساند، مصاحبه علمی این دوره به صورت مجازی از روز شنبه مورخ ۹۹/۷/۱۹ آغاز و تا روز چهارشنبه ۹۹/۷/۳۰ ادامه خواهدداشت.

درشیوه جدید برگزاری مصاحبه داوطلبان لازم است با دریافت نام کاربری و کلمه عبور که از عصر امروز از طریق سامانه www.azmoon.org  قابل دریافت است درتاریخ و زمان مقرر با مراجعه به سامانه  phdinterview.azmoon.iau.ac.ir در جلسه مصاحبه مجازی شرکت نمایند.

داوطلبان لازم است ضمن دریافت نرم افزارهای مورد نیاز به منظور شرکت در مصاحبه مجازی از طریق سامانه فوق نسبت به نصب آنها اقدام نمایند. راهنمای نحوه چگونگی شرکت در مصاحبه از طریق همین سامانه قابل دریافت خواهد بود.

روابط عمومی مرکزسنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی

داوطلبان برای شرکت در مصاحبه مجازی باید «برگه اطلاعات ورود به جلسه» را از سامانه آزمون دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کنند، در این برگه نام کاربری و کلمه عبور ورود به سامانه مصاحبه مجازی به داوطلبان نمایش داده می شود.

این مطلب را نیز مطالعه کنید:  نشانی مجتمع قضایی تخصصی رسیدگی به دعاوی تجاری

دریافت برگه اطلاعات ورود به جلسه مصاحبه مجازی آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹

دریافت برگه اطلاعات ورود به جلسه مصاحبه مجازی دوره بدون آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹

ورود به سامانه مصاحبه مجازی دکتری ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
Leave A Reply

Your email address will not be published.

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی آنلاین شماره 1
در دسترس
WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی آنلاین شماره 2
در دسترس