تداوم فعالیت دفاتر اسناد رسمی به صورت زوج و فرد در شهرهای قرمز

0

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران با بیان اینکه فعالیت دفاتر اسناد رسمی در تهران همه‌روزه دایر است، گفت: فعالیت دفاتر اسناد رسمی در شهرهای قرمز همچنان زوج و فرد است.

علی خندانی در گفت‌وگو با خبرنگار قضائی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: با تصمیم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و هماهنگی کانون سردفتران و دفتریاران، دفاتر اسناد رسمی در شهرهای قرمز اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا به صورت شیفتی و زوج و فرد دایر است.

وی افزود: این تصمیم در پی نیمه‌تعطیل شدن برخی شهرهای کشور در موج سوم شیوع همه‌گیری بیماری کرونا اتخاذ شده است.

رئیس کانون سردفتران و دفتریاران اعلام کرد: بنابراین در شهرهایی که وضعیت آنها در موج سوم همه‌گیری ویروس کرونا همچنان قرمز است، در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه، دفاتری که رقم آخر شماره دفتر زوج است حق فعالیت دارند و در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه،‌ امکان فعالیت برای دفاتری است که رقم آخر شماره دفتر آنها فرد باشد.

وی درباره چگونگی فعالیت دفاتر اسناد رسمی در تهران در دوران موج سوم همه‌گیری کرونا گفت: به این دلیل که این شهر با اعلام ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا از حالت قرمز به نارنجی، تغییر وضعیت داده است، فعالیت دفاتر به روال قبل و به‌صورت همه‌روزه است.

خندانی اظهار کرد: همچنین در برخی از استان‌ها و شهرستان‌ها، ستاد‌های ملی و استانی مبارزه با ویروس کرونا از تعطیلی برخی صنوف از جمله دفاتر اسناد رسمی اسم برده که طبیعتاً فعالیت دفاتر در این استان‌ها تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
Leave A Reply

Your email address will not be published.

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی آنلاین شماره 1
در دسترس
WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی آنلاین شماره 2
در دسترس